You have 0 items in your cart
Najprej najpomembnejše – kodo izbriši iz mesta, kjer je ostala, in preveri, da ni nikjer več shranjena.
Mislim, da je koda opravila svojo nalogo odlično. Da si ti zdaj dobro. Rekla bi tudi, da je prišla jasnost in strahovi niso več prisotni v tako veliki količini, kot so bili. V tem trenutku ne potrebuješ nove kode Emergency, ker se bo znotraj nekaj dni še zgodil dober dogodek in umiril še tisto malenkost nemirnega, ki je še ostala.
